Nometne „Madlienas vasara – 2021”

Vasaras izskaņā, no 16. līdz 20. augustam, Madlienas vidusskolā notika šovasar jau trešā bērnu un jauniešu nometne „Madlienas vasara – 2021”. Sporta dienas nometne tika organizēta, izmantojot iespēju piesaistīt valsts programmas „Atbalsts bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai” līdzekļus, kurā nepieciešamo finansējumu nodrošināja valsts. Nometnē piedalījās Ogres novadā deklarēti skolēni no 10 līdz 17 gadu vecumam. Kopumā nometni apmeklēja 30 dalībnieki (no Madlienas, Ogres, Taurupes). Nometnes darbs tika orientēts uz individuālo prasmju un talantu pilnveidošanu divos pamata sporta veidos – volejbolā un vieglatlētikā. Papildus apguvām frisbija, futbola, basketbola spēles elementus. Aktīvo treniņu starplaikos notika dambretes turnīrs divās vecuma grupās. Jaunākajā grupā 1.v. Raivim Andriksonam, 2.v. Robertam Boreiko, 3.v. Rihardam Dišereitam. Vecākajā grupā 1.v. Reinim Kurtišam, 2.v. Ievai Rābei, 3.v. Robertam Pahmurkinam. Nometnes pēdējā dienā organizējām vieglatlētikas daudzcīņas un pludmales volejbola sacensības. Vieglatlētikā jaunākajā grupā zēniem 1.v. Denisam Deņisenko, 2.v. Nikam Rābem, 3.v. Robertam Mačam. Vecākajā grupā 1.v. Justam Liepiņam, 2.v. Reinim Kurtišam, 3.v. Robertam Pahmurkinam. Meitenēm 1.v. Ilutai Rubenei, 2.v. Martai Ramonai Graudiņai, 3.v. Alisei Žurēvičai. Pludmales volejbolā 1.v. Evelīnai Liepņai, Danielai Lambertei, Ievai Rābei, Martai Mauriņai, Robertam Pahmurkinam; 2.v. Ilutai Rubenei, Justīnei Mūrniecei, Silvai Kļaviņai, Katrīnai Stikutei, Reinim Kurtišam; 3.v. Martai Ramonai Graudiņai, Undīnei Dzenei, Harijam Pluģim, Justam Liepiņam. Visi godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām.

Nometnes noslēgumā dalībnieki saņēma pateicības rakstu no Madlienas vidusskolas par piedalīšanos nometnē, grupas foto un šokolādi enerģijas atjaunošanai. Kopīgi cienājāmies ar skolas sarūpēto kliņģeri un dalījāmies iespaidos par kopā pavadīto laiku!

Lai nometnes darbs noritētu veiksmīgi, tās realizēšanā piedalījās vienmēr atsaucīgie sporta pedagogi – Gundars Tipāns, Miervaldis Līcītis, Ēriks Einārs Oto. Šajā nometnē brīvprātīgo darbu kā pedagoga palīgs veica Kristers Sams.

Nometnes dalībnieku un vecāku vārdā paldies Madlienas vidusskolai par atbalstu un pedagogiem, kuri, ne mirkli nedomājot, piekrita darboties nometnes īstenošanā. Paldies bērniem par piedalīšanos un vecākiem par atbalstu.

Nometnes vadītāja Rita Pučekaite