Akcijas “Latvijas skolas soma” 2021./2022. muzikāla nodarbība “Sprādziens mūzikā” brīvā dabā

Otrdien, 21. septembrī, Madlienas pagasta brīvdabas estrādē Madlienas vidusskolas skolēniem bija iespēja piedalīties izglītojošā nodarbībā par mūzikas vēsturi. To bija sagatavojuši jaunie mūziķi – Arta un Miks Abaroniņi, kuri apbraukā Latvijas skolas un, nebaidoties par rudenīgajiem laika apstākļiem, ir gatavi sniegt brīvā dabā interesantu un pārdomātu muzikālu sniegumu. Muzicējot ar vairākiem mūzikas instrumentiem, dziedot, dejojot un komunicējot ar skatītājiem, aizritēja vesela mācību stunda. Nodarbības vadītāji bija sagatavojuši vairākus jautājumus, uz kuriem lieliski prata atbildēt vidusskolēni. Sākumskolas skolēni aktīvi kustējās, dejoja un darbojās līdzi, daudzi atsaucās aicinājumam – dziedāt līdzi labi zināmajām gan ārzemju, gan latviešu dziesmām. Nodarbības noslēgumā iegūts pats svarīgākais – jaunas zināšanas un lielisks garastāvoklis!