Zelta rudeni baudot

Brīnišķīgs laiks, jauni iespaidi un jautras izklaides ir atslēgvārdi, kas raksturo 3. klases mācību ekskursiju pasakainā 28. septembra dienā.

Ekskursijas laikā iepazinām mūsu novada galveno pilsētu – sakopto un skaisto Ogri. Bērni priecājās par strūklakām, instalācijām, kas izvietotas pilsētas centrā. Ar milzīgu ieinteresētību skolēni iepazina mūsdienīgo, inovācijām pārpilno Ogres Centrālo bibliotēku. Bērnu interese bija neapturama, jautājumi ekskursijas vadītājai bira kā no pārpilnības raga. Tas ir pilnīgi saprotams, jo bibliotēka ir fantastiska – gaiša, ekoloģiska, ērti iekārtota visu vecumu lasītājiem. Cerams, ka pēc ekskursijas lasītāju pulks mūsu klasē augs.

Prieks, ka bērni prot saskatīt skaisto sev apkārt, priecājoties par mūsu dabas krāsainību. Neaizmirstami rudens skati pavērās, šķērsojot Ogres upi pa pontonu laipu. Jautras izklaides un izkustēšanos piedzīvojām jaunajā bērnu laukumā, kur bija iespēja rāpties tīklos, improvizētos alpīnisma kalnos un daudzās citās atrakcijās.

Pēdējais ekskursijas apskates objekts bija Skrīveru dendroloģiskais parks ar milzum daudz dažādu koku sugām, par kurām bērni nebija dzirdējuši. Neizpalika arī alas apmeklējums lukturīšu gaismā.

Vislielākais ieguvums, protams, bija bērnu prieks par izdevušos ekskursiju.

3. klases audzinātāja Signe Kušnire