Skrējiens “Aizej tur, nezin, kur…”

Kā katru gadu, arī šogad rudenī notika skolēnu ļoti iecienītais skrējiens “Aizej tur, nezin, kur..”. Skolēnu pašpārvalde izdomāja skrējiena dalībniekiem nezināmu maršrutu pa Madlienas pagastu. Maršrutā bija sagatavoti 9 dažādi kontrolpunkti ar interesantiem uzdevumiem. Šogad skrējiens norisinājās 28. septembrī 5.–12. klašu starpā, katrai klasei komandā bija jābūt vismaz 6 skolēniem. Jau otro gadu skrējienā piedalās skolotāju komanda.

Sagatavotajos kontrolpunktos skolotāji un skolēni pierādīja, ka viņi māk darboties komandā, skaisti dziedāt, ātri domāt, ir ļoti spēcīgi un izturīgi. Vairākos kontrolpunktos uzdevumi bija uz laiku, tāpēc tie bija jādara, cik vien ātri un labi varēja. Skrējiena noslēgumā pie skolas skrējējus sagaidīja ar siltu tēju un ļoti gardām maizītēm.

Liels paldies stiprajiem un izturīgajiem skrējējiem un visiem pārējiem pasākumā iesaistītajiem!

Skolēnu pašpārvalde, Ieva Rābe