Skatuves runas konkurss 2022

24. februārī notika skolas skatuves runas konkurss, kurā piedalījās labākie runātāji no 1. līdz 12. klasei. Visu dalībnieku uzstāšanos klausījās un vērtēja žūrija – Zinta Saulīte, Vija Jēkabsone, Justīne Linde, Anna Stauža, Maruta Viduce-Ševele. Skolotājām bija patiess prieks par šo jauko pasākumu, jo priekšnesumi bija daudzveidīgi, interesanti, katrs skolēns bija padomājis par izteiksmi, kā nodot vēstījumu skatītājiem. Paldies visiem, žūrijai bija grūti izšķirties, kuri ir vislabākie, tāpēc līdzās godalgotajām vietām tika piešķirtas arī veicināšanas balvas.

1. vieta – 1. klases grupā Poļinai Mihņenokai, 2.-3. klašu grupā – Kristeram Kārlim Ronim (2.kl.), 4.-6. klašu grupā – Denīzei Norai Dzenei (6.kl.), 7.-9. klašu grupā – Paulai Trencei (9.kl.), 10.-12. klašu grupā – Krišam Bičevskim (12.kl.). Veicināšanas balvas – Sanijai Torbejevai (4.kl.), Džulianam Beļinskim (5.kl.), Aināram Kārkliņam (7.kl.). Pateicības – Ričardam Kempem, Egijai Liepiņai, Kristeram Aleksim Trainim, Patrīcijai Anna Ronei, Terēzai Elzai Ronei, Ievai Kārkliņai. Slimības dēļ nevarēja piedalīties Justīne Mūrniece, Rinalds Gradovskis, Reinis Kurtišs.

Labākie sacentīsies Ogres novada konkursā – Poļina Mihņenoka, Kristers Kārlis Ronis, Denīze Nora Dzene, Paula Trence. Šis konkurss arī šogad notiks attālināti, un žūrijai būs jānosūta skolēnu ierunātie video. Lai veiksme novadā!

Skolotāja Zinta Saulīte