Skolotāju ekskursija uz Ogri

Projekta ,,Nordplus Junior 2021” ietvaros Madlienas vidusskolas skolotāji saulainā 12. aprīļa pēcpusdienā  devās  ekskursijā uz Ogri.

Gide no Ogres mākslas un vēstures muzeja mūs  iepazīstināja ar Ogres pilsētas vēsturi un aicināja paraudzīties uz šo pilsētu nedaudz citādāk. Interesanti bija uzzināt stāstus par Brīvības ielas ēkām un ievērojamām Ogres personībām, kas tajās dzīvojušas. Turpinājām savu pastaigu pa Ogres upes krasta atjaunoto promenādi, kas stiepjas gar Ogres upi 2 km garumā, paverot fantastisku ainavu uz upes plūdumu un tās krastiem. Pēc tam  pedagogiem bija iespēja iepazīties ar jauno Ogres Centrālās bibliotēkas un dzimtsarakstu nodaļas ēku, kas ir skaista, moderna un daudzfunkcionāla.  

Ogre mums visiem ir ļoti labi zināma un ierasta pilsēta, taču bija patiess prieks uzzināt daudz interesantu faktu, pievērst uzmanību objektiem, kuriem ikdienā paskrienam garām. Šī pilsēta attīstās un kļūst modernāka, saglabājot vēsturi un tās liecības.

Skolotāja Māra Atslēdziņa