Sporta aktivitātes Madlienas vidusskolā

Aprīlis sportisko jauniešu vidū atgriezās ar ilgi gaidītajām sacensībām! 14. aprīli Koknesē sporta hallē norisinājās Latvijas Skolēnu 75. spartakiādes finālsacensības volejbolā 2006.–2009.g. dzimušajiem jauniešiem. Tajās piedalījās Madlienas vidusskolas meiteņu un zēnu komandas. Nelicenzēto spēlētāju grupā meitenes izcīnīja godpilno 1. vietu. Komandā spēlēja Marta Ramona Graudiņa, Iluta Rubene, Evelīna Liepiņa, Justīne Mūrniece, Vineta Smilškalne, Alise Žurēviča, Santa Sedoja. Pedagogi – Rita Pučekaite un treneris Miervaldis Līcītis.

22. aprīlī visā Latvijā tika atzīmēta Olimpiskā diena. Arī mūsu skolā 3., 4., 5. klase kopā ar topošajiem pirmklasniekiem no PII „Taurenītis” skolas pagalmā veica kopīgu Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu, kam sekoja sportiskas aktivitātes sporta zālē. 3. klases skolēni topošajiem pirmklasniekiem bija sagatavojuši dažādas stafetes. Paldies par sadarbību PII „Taurenītis” pedagogiem Aelitai Lazdiņai, Rudītei Strukai, Unai Ločmelei, Laurai Krūmiņai.

Pēcpusdienā aktīvākie dalībnieki devās uz Ogri, lai piedalītos Olimpiskā mēneša noslēguma pasākumā. Kopumā Madlienas vidusskolu Olimpiskā mēneša aktivitātēs, kurās bija jākrāj kilometri (ejot, skrienot, nūjojot), pārstāvēja 85 skolēni un 5 darbinieki un kopā savākti 5709,86 km.

Vidusskolu grupā tika izcīnīta pirmā vieta, veicot 1290,19 km. Komandā startēja Keita Kūriņa, Keita Lamberte, Ance Augšpule, Daniela Lamberte, Elīna Batalova, Arita Semjonova, Ērika Jaunzare, Toms Eglājs, Raivo Zanders, Voldemārs Augšpuls, Matīss Kļaviņš, Māris Jansons, Rinalds Gradovskis, Dāvis Saimons Jākobsons. Individuālā vērtējumā savās vecuma grupās tika apbalvoti: 1.–4.kl.gr. 3. vieta Laurai Lambertei – 100,48 km. 10.–12.kl. gr. 2. vieta Mārim Jansonam –  97,87 km, 3. vieta Tomam Eglājam – 77,42 km. Pieaugušo konkurencē savās vecuma grupās 1. vieta Edgaram Viņķim – 209,80 km un 3. vieta Valentīnai Malnačai – 200,11 km.

Noslēgumā saņēmām galveno Ogres novada balvu starp visām novada skolām par aktīvu dalību Olimpiskā mēneša aktivitātēs! Paldies visiem enerģiskajiem sportistiem!

Rita Pučekaite