Skolēnu pašpārvaldes ekskursija

2022. gada 11. oktobrī Madlienas vidusskolas skolēnu pašpārvalde devās mācību ekskursijā ar mērķi vairāk iepazīt Siguldu, apskatīt Turaidas pili, aplūkot zelta rudeni un izklaidēties Tarzāna trasē. Kā pirmais apskates objekts bija Gūtmaņa ala, kura ir lielākā Baltijā un visvairāk apmeklētais dabas piemineklis Latvijā. Skolēniem bija iespēja uzzināt, kā radies alas nosaukums, kā izveidojās un cik liela tā ir. Izzinošs pieturas punkts bija Turaidas pils, kura tiek uzskatīta par arheoloģiski vislabāk pētīto viduslaiku pili Baltijas valstīs. Visi izmantoja iespēju uzkāpt pils tornī, no kura pavērās pasakains skats uz rudenīgo Siguldu. Blakus Turaidas pilij apskatījām Dainu kalnu, kurā izvietotas 15 tēlnieka Induļa Rankas skulptūras. Ekskursijas noslēgumā devāmies uz “Tarzānu”, lai pierādītu savas fiziskās prasmes, izaicinātu sevi, pārvarētu bailes no augstuma un vienkārši pavadītu lielisku laiku visi kopā.

Skolēnu pašpārvalde