Koncerts “Princeses mūzikas brīnumu lāde”

19. oktobrī, 1. semestra mācību darba starpposmu noslēdzot, akcijas “Latvijas skolas soma” ietvaros Madlienas vidusskolā 1.–6. klases skolēniem un pedagogiem tika piedāvāta aizraujoša, jautra, muzikāla izrāde, kurā princeses lomu atveidoja talantīgā dziedātāja, aktrise Beāte Zviedre. Pēc Vladimira Fedoroviča Odojevska 1834. gadā sarakstītās pasakas par mūzikas lādīti latviešu dzejniece un autore Dace Micāne-Zālīte radījusi stāstu par galveno varoni – Princesi, kurai izdevies ieskatīties muzikālajā lādē. Kopā ar viņu klausītājs iekrīt  pasakainā noskaņā un tur uzzina mūzikas pasaules noslēpumus. Galvenajai varonei Beātei Zviedrei lieliski izdevās iepriecināt mūsu skatītājus ar lielisku un skanīgu dziesmu izpildījumu, ar dejiskumu, ar spēju iesaistīt mūsu skolēnus kopīgā dziedāšanā, pasākumu caurvija jautra atmosfēra un skanīga sasaukšanās. Paldies jaunajai māksliniecei, apskaņotājam Marekam Liepam un akcijas organizatoriem.