6. klases rudens ekskursija

Neraugoties uz to, ka rudenīgais laiks šogad pienāca diezgan ātri, arī 6. klase devās ekskursijā. Mūsu ceļš veda tepat tuvākajās pilsētās, vēl noķerot silto laiku aiz astes un izbaudot saulaino dienu ārā. Jautri un patīkami pavadīts laiks visiem kopā, gūstot patīkamu sajūtu gan acīm, gan garšas kārpiņām, kā arī iegūstot jaunas zināšanas un darbojoties ar dažādiem darbnīcas instrumentiem.

Agnese Laizāne par ekskursiju: “Nesen mēs bijām klases ekskursijā, un līdzi brauca arī mans tētis. Pirmā vieta, kur mēs braucām, bija konfekšu “Gotiņa” ražotne Skrīveros. Mums stāstīja par ražotnes sākumu, pēc tam atnesa konfekšu masu, un tad jau varējām sākt ietīt papīrīšos. Man ar tēti veicās labi.

Otrā vieta, kur mēs bijām, bija Pļaviņu HES. Sākumā mēs uzspēlējām kādu spēli, pēc tam gājām iekšā, un mūs sagaidīja gide, kura stāstīja par Pļaviņu HES sākumu un kurā gadā dibināja.

Trešā vieta bija ādas apstrādes darbnīca “Mazā Kāpa” Koknesē. Mums stāstīja un rādīja dažādas ādas – aitas, bifeļa, lāča, strausa un vēl citas. Pēc darbnīcas iepazīšanas gatavojām atslēgu piekariņus. Tie, kas pabeidza, varēja iedzert siltu tēju un šūpoties.

Vēl mēs devāmies izstaigāt Kokneses parku, kur pēc pastaigas estrādē bija jautājumu konkurss par visām vietām, kur bijām. Noslēgumā devāmies uz Maximu un braucām mājās. Paldies skolotājai, ka izdomāja vietas, uz kurām aizbraukt. Gaidu nākamo ekskursiju!”

6. klases audzinātāja Dina Vēze