Svētku gaidīšanas prieks 1. klasē

Ziemassvētki ir nozīmīgs  laiks katram, tomēr bērniem tas ir noteikti vēl īpašāks.

Ar satraukumu sirdī tiek gaidīta diena, kad piepildīsies visas slēptākās vēlmes, notiks kas brīnumains.

Gatavojoties brīnuma sagaidīšanai, pirmklasnieki visu mēnesi klusībā veica labos darbus un krāja labo darbu kastē. To bija pamanījis arī gar logu skrejošais rūķis un atstājis vēstuli ar laba vēlējumiem.

Savu Ziemassvētku sajūtu bērni rada, arī piedaloties izdevniecības „Santa” un Latviešu valodas aģentūras Ziemassvētku konkursos. Ar lielu sajūsmu viņi saņēma LVA balvas – kaķu un zaķu kalendāru un lineālus.

Ziemassvētku laika pārdomas raisīja uzņēmuma Fazer Latvija akcija, kurā piedalījāmies, zīmējot apsveikumus senioriem pansionātos. Bērni to darīja ar īpašu rūpību, ieguldot tajos savu sirdssiltumu. Labais vairo labo – Fazer Latvija mūs iepriecināja ar savu gardo produkciju un kārumiem.

Pateicībā par pagājušo un cerībā par nākamo gadu,

1. klases audzinātāja Signe Kušnire