Žetonu vakars 2023

3. martā Madlienas vidusskolas aktu zālē notika 12. klases Žetonu vakars, kurā gan vecāki, gan skolotāji un visi pārējie viesi varēja doties kruīzā “Baltā kaija”. Kad skolas direktors Edgars Viņķis bija pasniedzis skolas žetonu – gredzenu, bija pienācis laiks doties pašā kruīzā, lai apmeklētu vairākas salas – Draugu salu, Pandēmijas salu, Nākotnes salu, Tagadnes salu un Radošo salu. Katrā no salām 12. klases skolēni bija sagatavojuši interesantu priekšnesumu, piemēram, Nākotnes salā jaunieši bija pārģērbušies par iecerētās profesijas pārstāvi un piedalījās modes skatē, bet Pandēmijas salā skolēni attēloja savu ikdienu pandēmijas laikā. Bija ļoti jauki dzirdēt klases audzinātājas Intas Ošas, pārējo klases biedru un skolotāju raksturojumus par katru skolēnu. Kad kruīzs bija apceļojis visas salas un svinīgā daļa bija beigusies, ciemiņi palika aktu zālē, lai mielotos ar gardumiem un spēlētu dažādas interesantas spēles. Kopumā Žetonu vakars bija ļoti jautrs, jo priecājās visi – gan lieli, gan mazi. Tas liecina, ka visiem šī diena bija izdevusies.

Kristīne Vonoga, 12.kl.