Mazo mūzikas kolektīvu konkurss Lielvārdē

30. martā Lielvārdes kultūras namā norisinājās Ogres novada Mazo mūzikas kolektīvu konkurss, kurā piedalījās arī Madlienas vidusskolas pārstāvji. 3. klases trio –  Agate Ārente, Māra Sproģe, Kristers Kārlis Ronis, 11. klases duets – Silva Kļaviņa un Raivo Zanders, solisti – 6. klases skolniece Megija Cinīte un 9. klases skolniece Letīcija Elizabete Ekkerte ieguva II pakāpes diplomus. 9. klases solistei Nikolai Markovskai – I pakāpe.

Dziedātājiem bija iespēja sajusties kā īstiem skatuves māksliniekiem, jo tika nodrošināta apskaņošana arī ar dažādiem skaņu efektiem un skatuves gaismu rotaļās katra dziedātāja uzstāšanās laikā. Prieks, ka šie un daudzi citi skolēni brīvajā laikā izkopj savu muzikālo talantu, gatavo priekšnesumus un uzstājas koncertos gan skolā, gan ārpus tās. Paldies konkursa dalībniekiem par drosmi uzstāties publikas priekšā, jo ne katrs to spēj.

Skolotāja Iveta Mežajeva