Mātes un Ģimenes dienai veltīts koncerts Madlienas vidusskolā

Maijā, kad visapkārt ziedu paklāji, jautri trallina putni un saule mīlīgi silda, svinam Mātes un Ģimenes dienu. Tie ir svētki mammām, vecmāmiņām, tēviem – mūsu vismīļākajiem, labākajiem un jaukākajiem cilvēkiem. Katra bērna sākums ir ģimene, kas sargā, auklē, lolo un ir visa laba mācītāja. Ir grūti pateikt vārdos to mīlestību, ko ģimene iesēj bērna sirsniņā. Ir svarīgi sajust stipro plecu, palīdzīgu roku, mīļu glāstu, arī noraušot asariņu uz vaiga.

Par godu Mātes un Ģimenes dienai katru gadu maija sākumā Madlienas vidusskolas skolēni savām ģimenēm dāvā koncertu. Pasākumu parasti vada skolēni.  Un arī šoreiz tā bija – skolēnu mīlestības pilnos vārdus par savām ģimenēm, kurus bija apkopojusi latviešu valodas un literatūras skolotāja Zinta Saulīte, koncertā runāja Sāra Salgrāve-Zakovska, Keita Žukova, Egija Liepiņa, Nikola Markovska, Bruno Bombāns, Agija Masiule un Matīss Kļaviņš.

Pasākuma apmeklētājus priecēja mūsu interešu izglītības kolektīvi: tautas deju kolektīvs „Lienīte” (vadītāja Dana Dātava), vokālie dueti, solisti, trio un ansambļi (vadītāja Iveta Mežajeva), koncertu atklāja instrumentālās mūzikas pulciņa dalībnieki skolotāja Anda Bičevska vadībā. Koncerta apmeklētājus priecēja floristikas (pedagogs Mārīte Šteinberga), dizaina (pedagogs Ilze Smilškalne) un tehniskās jaunrades (pedagogs Andris Miķelsons) pulciņu dalībnieku  darbu izstāde sākumskolas vestibilā. Paldies arī palīgiem – skolotājai Mārai Atslēdziņai un Santai Siliņai par atsaucību un dalību koncerta noformējuma nodrošināšanā. Daudzi skolotāji palīdzēja koncerta tapšanā, tāpēc arī valdīja daudz sirsnīgu, pozitīvu un mīlestības pilnu emociju, viss tika darīts no sirds, līdz ar to mūsu dāvana ģimenēm bija izdevusies godam.

Skolotāja Maruta Viduce-Ševele