Interesanto interešu festivāls

Ogres novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar novada izglītības iestādēm jau otro gadu organizē pasākumu visiem novada skolēniem – Interesanto interešu festivālu, kas  norisinājās sestdien, 13. maijā, Ogres pilsētas pašā sirdī – Brīvības ielas mājīgajā, omulīgajā  un plašajā skvērā.

Festivāla galvenais mērķis ir dot iespēju visiem – bērniem, jauniešiem, vecākiem, pedagogiem, novada un Ogres pilsētas iedzīvotājiem – visiem  uzzināt par ļoti plašajām interešu izglītības iespējām novadā, kā arī, protams, visiem interešu izglītības programmu dalībniekiem kvalitatīvi, jautri un jauki kopā pavadīt mācību gada izskaņu.

Pasākums norisinājās visas dienas garumā no plkst. 11.00 līdz 19.00, aktivitātēs piedalījās arī mūsu  skolas bērni un jaunieši. Pasākuma ieskaņā visi devāmies kopīgā svētku gājienā, pēc tam sevi prezentēja skolotājas Ivetas Mežajevas sagatavotās dziedātājas – Megija Cinīte, Nikola Markovska un Letīcija Elizabete Ekkerte, vēlāk – deju kolektīva “Lienīte” 1.-4. un 5.-8. klašu grupu dejotāji skolotājas Danas Dātavas vadībā, savukārt tehniskās jaunrades entuziastes – Amēlija Kokina un Madara Kārkliņa – bija piekritušas darboties radošajā darbnīcā sava skolotāja Andra Miķelsona pavadībā. Sirsnīgs paldies visiem pedagogiem un skolēniem, kā arī visām skolēnu māmiņām, kuras bija piekritušas šo dienu pavadīt kopā ar radošiem, darboties gribošiem skolēniem Interesanto interešu festivālā Ogrē.

Skolotāja Maruta Viduce-Ševele