Rudens skrējiens “Aizej tur, nezin, kur…”

Madlienas vidusskolas viena no interesantākajām un gaidītākajām tradīcijām ir rudens skrējiens “Aizej tur, nezin, kur”. Arī šogad 26. septembrī 4.-12. klašu un drosmīgo skolotāju komanda devās aizraujošā un unikālā skrējienā.

Rudens skrējienā bija astoņi dažādi kontrolpunkti, kuros varēja pierādīt savas atjautības spējas, izturību, spēku, ātrumu un klases saliedētību. Paldies visām komandām, kas katru reizi pārsteidz arvien vairāk ar kopīgo klases tēlu un radošo iztēli. Protams, arī mūsu skolotāju komanda bija nepārspējama un pārsteidza ar savu azartu un izturību. Pasākums bija ļoti interesants, izaicinošs un rūpīgi izplānots.

Paldies skolas virtuves darbiniecēm par sarūpēto silto tēju un šokolādes smalkmaizītēm visiem skrējiena dalībniekiem un palīgiem!

Evelīna Liepiņa, skolēnu pašpārvalde