Caur ērkšķiem uz vidusskolu

Madlienas vidusskolā no 2. līdz 6. oktobrim norisinājās 10. klases iesvētības, kuras rūpīgi izplānoja 11. klase. Nedēļu sākām ar tēmu “Politiķi”, lai pārliecinātos, vai desmitās klases skolēni ir gatavi būt nopietni un atbildīgi. Skolēni saģērbās lietišķi un deva solījumus skolas direktoram, ko viņi uzlabos skolas vidē, ja tiks uzņemti vidusskolā. Otrdien pārbaudījām, vai jaunieši tik tiešām ir gatavi uz visu un spēj iejusties pretējā dzimumā, tādā veidā ceļot pašpārliecinātību. Trešdien desmitā klase kļuva par arheologiem un pārbaudīja savu pacietību. Ceturtdienā, pirms nedēļas nogales, devām iespēju jauniešiem relaksēties un atpūsties “SPA dienā”. Nedēļas izskaņā desmito klasi sagaidīja neliela škērsļu trase. Visiem kopā bija jāveic dažādi uzdevumi, lai mēs (11. klase) varētu vēl pēdējo reizi pārliecināties, vai viņi ir atbildīgi, saliedēti, spēcīgi, uzticīgi vidusskolēni un gatavi šiem trim mācību gadiem. Liels paldies 10. klasei par radošumu un entuziasmu!

Evelīna Liepiņa, 11. klase