Ogres novada Jauniešu balva 2023

Ogres novada Izglītības pārvaldes komanda darbā ar jauniešiem novembrī izsludināja konkursu “Ogres novada Jauniešu balva 2023”. Konkursa mērķis ir apzināt un izcelt Ogres novada jauniešu un jaunatnes darbā iesaistīto personu sasniegumus, organizācijas, iestādes un uzņēmumus, kas veicina un atbalsta jauniešu ieceru īstenošanu.

8. decembrī Ogres Kultūras centrā notika “Ogres novada Jauniešu balvas 2023” noslēguma pasākums, kurā piedalījās arī

  • Madlienas vidusskolas EP Vēstnieku skolas komanda – nominācijā “Jauniešu komanda”,
  • 10. klases skolniece Nikola Markovska – nominācijā “Radošā dzirkstele”,
  • skolotāja Ligita Ridūze – nominācijā “Cilvēks jaunietim”.

Pasākums bija svinīgs un skaists. To vadīja Lauris Zalāns. Ierodoties kultūras centrā, mūs viesmīlīgi sagaidīja ar bezalkoholisko šampanieti, laipni ierādīja vietas zālē. Pasākumu iesāka iluzionists Edžus. Sākumā viņš “iekustināja” publiku, tad parādīja vairākus “trikus”, par kuriem varēja labi pasmieties. Arī mūsu skolotāju Ligitu izsauca, lai iesaistītu vienā no “trikiem”. Viņai bija 6 aploksnēs jāsaliek brilles, starp kurām bija arī viņas pašas brilles. Tad Edžus ar āmuru sāka dauzīt aploksnes, arī skolotājai viena aploksne bija jāsadauza.  Nervus kutinoši, bet jautri, piebildīšu, ka brilles bija sveikas un veselas. Tad sākās apbalvošana. Mūsu skolotāja Ligita Ridūze tika atzinīgi novērtēta par darbu ar jauniešiem. Par aktīvu un radošu darbību atzinības rakstu saņēma arī mūsu klasesbiedrene Nikola Markovska, kā arī  EP Vēstnieku skolas komanda. Liels prieks, ka galveno balvu – neona lampu nominācijā “Jauniešu komanda” saņēma Madlienas jaunieši, kurā pamatā darbojas Madlienas vidusskolas skolēni. Malači!

Pasākums tiešām bija ļoti izdevies. Patīkami redzēt jauniešus, kuri daudz un enerģiski strādājuši, sasnieguši augstus rezultātus un par to saņēmuši apbalvojumu. Tas vēlreiz apliecina to, ka smags darbs kādreiz tiešām atmaksājas. Man tā bija laba motivācija. Pēc svinīgā pasākuma dalībniekiem bija klāts bagātīgs zviedru galds. Paldies pa šo jauko vakaru! Man ir prieks būt komandā – EP Vēstnieku skolā, kura tika nominēta jauniešu balvai.

Elīza Tirzmaliete – 10. klases skolniece, EP Vēstnieku skolas komandas dalībniece