Ievai Rābei – Discover EU ceļojuma karte!

Discover EU ir Erasmus+ programmas darbība, kas piedāvā astoņpadsmitgadīgiem jauniešiem iespēju izpētīt Eiropas daudzveidību, uzzināt par tās kultūras mantojumu un vēsturi, kā arī sazināties ar cilvēkiem no visa kontinenta.

Atklājiet ES ir iniciatīva, kas piedāvā iespēju ceļot pa Eiropu ar vilcienu. Eiropas Parlamenta finansētā projekta mērķis ir atbalstīt jauniešus, lai tie kļūtu neatkarīgāki, attīstītu prasmes un pieņemtu Eiropas vērtības.  

Konkursa rezultātā jaunietis saņem DiscoverEU ceļojuma karti braukšanai ar vilcienu, kā arī DiscoverEU Eiropas jaunatnes karti ar daudzām atlaidēm kultūras apmeklējumiem, mācību aktivitātēm, sportam, vietējam transportam, izmitināšanai un ēdināšanai.

Rudens pusē aicināju visus astoņpadsmitgadīgos jauniešus (atbilstoši konkursa nolikumam) pieņemt izaicinājumu un pieteikties konkursam, lai cīnītos par iespēju saņemt ceļojuma karti.  

Man patiess prieks, ka DiscoverEU ceļošanas karti un arī Eiropas jaunatnes karti ir saņēmusi Madlienas vidusskolas 12. klases skolniece Ieva Rābe!

Tas nozīmē, ka Ieva no 2024. gada 1. marta līdz 2025. gada 31. maijam var ceļot pa Eiropu vismaz 1 dienu un līdz pat 30 dienām.

Lai Ievai izdodas saplānot neaizmirstamu ceļojumu un gūt neaizmirstamu pieredzi, iepazīt sevi, kā arī Eiropas kultūru, vēsturi, dabu un cilvēkus!

Ligita Ridūze – EP Vēstnieku skolas koordinatore