Veiksme koru skatē

21. martā Ogres Kultūras centrā norisinājās novada izglītības iestāžu koru skate, jo ir sācies repertuāra apguves posms 2025. gada XIII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Šogad ir sasparojušies arī Madlienas skolēni, un pēc diezgan ilga pārtraukuma arī Madlienas vidusskolu pārstāvēja 4.–9. klašu koris. Dažādu apstākļu dēļ skatē bija nepilns kora sastāvs – 12 skolēni, bet katrs ar lielu atbildību apguva repertuāru mēģinājumos un skatei bijām noskaņojušies pozitīvi. Rezultāts neizpalika, un par to  esam  ļoti priecīgi – 1. pakāpe ar iegūtiem 40 punktiem.

Paši skolēni pozitīvi vērtē dalību skatē un ir priecīgi par paveikto. Evelīna Gramoļina: “Mani ļoti mierināja, ka žūrija bija smaidīga un labā noskaņojumā!” Melisa Trūba: “Es nebiju uztraukusies, man bija mierīgs prāts. Man patika žūrija, ka viņi smaidīja.” Zane Tumane: “No paša sākuma bija ļoti liels uztraukums, bet, kad sākām mēģināt, jau nomierinājos, jo mums dziesmas izklausījās labi, nebija daudz kļūdu. Arī kad dziedājām skatē, viss bija  labi, jo žūrija bija smaidīga un dziedāja līdzi. Kad noklausījāmies korus, kas dziedāja pēc mums, tad uztraukums uzradās atkal, jo viņu priekšnesumi bija ļoti labi. Kad žūrija atnāca atpakaļ uz Mazo zāli un nosauca rezultātus, man bija patīkams pārsteigums, ka mums nebija vismazākie punkti un ka bija pirmā pakāpe. Es arī biju ļoti priecīga, ka tikām uz otro konkursa kārtu.”

Prieks par dziedātāju uzcītību, atbildīgu darbu mēģinājumos un apņēmību skatē. Sirsnīga pateicība Sarmītei Paeglei, kas atsaucās mūsu lūgumam un ir mūsu kora  koncertmeistare.

Iveta Mežajeva