Es esmu grāmata…

2. klases skolēniem vairs nav jāstāsta par valodas un lasītprasmes nozīmi savā attīstībā. Viņi to zina! Atzīmējot Starptautisko bērnu grāmatu diena, kas reizē ir arī pasaku meistara H.K.Andersena dzimšanas diena, 2. klases bērni vienojās kopīgā grāmatu lasīšanas pasākumā. Skolēni ar aizrautību iepazina vēl neredzētas grāmatas, izzināja to tēlus un stāstīja par izlasīto citiem. Bērni atzina, ka grāmata ir iespēja piedzīvot brīnumus, ceļot laikā un telpā, tā raisa iztēli un sapņus.

Katru mēnesi ar nezūdošu interesi otrklasnieki piedalās Latviešu valodas aģentūras konkursos un lasīšanas semināros klasē, stāstot un iepazīstinot klases biedrus ar izlasīto. Skolēniem uzlabojas lasītprasme un interese par lasīšanu. Aicinot arī savus skolas biedrus atklāt lasītprieku, skolas gaitenī esam izveidojuši Lasītāju pieturu, kurā katru nedēļu var izlasīt kādu jaunu stāstu vai noderīgu informāciju.

Novēlam katram atklāt savu grāmatu pasauli, kas piepildīta ar aizraujošiem piedzīvojumiem, neaizmirstamiem varoņiem un zināšanām!

2. klases audzinātāja Signe Kušnire