Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

2024. gada 17. novembrī notika Latvijas vispārējās izglītības iestāžu un starptautisko skolu skolēnu Latvijas un novadu mācības atklātās olimpiādes I kārta, kurā piedalījās 854 dalībnieki.  No Madlienas vidusskolas piedalījās M. Sproģe (4.kl.), E. Dzalbs (5.kl.), L. Irbīte, D. Traine (6.kl.), Ģ. Irbītis, H. Pluģe (7.kl.), D. N. Dzene, A. Streile (8.kl.), R. Andriksons, H. J. Pluģis, P. Smilškalns (10.kl.). Skolēni sacentās zināšanās par Latvijas vēsturi, kultūru, dabu, ģeogrāfiju un latviešu valodu.

Olimpiādes fināls notika 1. februārī, kur tika uzaicināta Līga Irbīte no 6. klases. Svinīgā apbalvošanas ceremonija notika 28. martā starptautiskās vidusskolas “Ekziperī” telpās, kuru vadīja atklātās olimpiādes vadītājs un idejas autors – vēstures skolotājs Edgars Bērziņš.

Paldies visiem skolēniem par drosmi un piedalīšanos olimpiādē!

Vēstures skolotāja Anita Jākobsone