Dalība novada deju skatē

26. aprīlī Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē notika Ogres novada bērnu un jauniešu deju kolektīvu skates 1. daļa, gatavojoties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam “Es atvēru Laimas dārzu”. Deju skatē piedalījās arī mūsu dejotāji – Madlienas vidusskolas deju kolektīva “Lienīte” 1.-2. klašu un 3.-4. klašu grupas.  Abi kolektīvi uzstājās ar divām dejām un ieguva 2. pakāpes diplomus. Tā kā svētki notiks 2025. gada vasarā, mums vēl ir laiks uzlabot savas prasmes un uz nākamā gada skati parādīt labāko, ko spējam. Šogad deju kolektīvus vada skolotāja Vineta Griņeviča un koncertmeistare Iveta Mežajeva. Pateicība par izpalīdzēšanu skolotājām: Marutai Viducei-Ševelei, Mārītei Šteinbergai, Danai Dātavai. Mīļš paldies arī dejotāju mammām, kuras nežēloja savu brīvo laiku un palīdzēja mūsu bērnus sapost skaistus un glītus. Kopā mēs varam!