Aizej tur, nezin, kur… 2018
03.10.2018.

2018. gada 27. septembrī norisinājās skolēnu iemīļotais, ikgadējais rudens skrējiens „Aizej tur, nezin, kur…”. Tajā piedalījās 5.–12. klašu skolēni. Katru gadu skolēnu pašpārvalde aktīvi izplāno jaunu, vēl nebijušu maršrutu, iepazīstot Madlienas pagastu.

Desmit kontrolpunktos skolēni pierādīja savu prasmi darboties mūzikas, medicīnas, kulinārijas, sporta un kultūras jomā. Skolēniem bija nepieciešams sadarboties komandā un pieņemt lēmumus kopīga mērķa sasniegšanai. Skrējiena noslēgumā skolas pagalmā dalībnieki tika cienāti ar plātsmaizi un sulu.

Skolēnu pašpārvalde vēlas teikt paldies visiem, kuri piedalījās rudens skrējienā un iesaistījās tā tapšanā.

Skolēnu pašpārvalde