Skolēnu pašpārvaldes vēlēšanas
18.09.2019.

Madlienas vidusskolas skolēnu pašpārvalde (5.–12. klase) ar lielu atbildības sajūtu un entuziasmu ir uzsākusi darbu. Šogad pašpārvaldē darbojas 33 skolēni, no tiem 12 ir jauni kandidāti. 17. septembrī skolā valdīja vēlēšanu noskaņa, jo tika ievēlēts skolēnu pašpārvaldes prezidents un vietnieks. Vēlēšanās piedalījās 96% no skolēnu pašpārvaldes. Vēlēšanas notika bez starpgadījumiem, aizklāti, ar sagatavotām vēlēšanu zīmēm un vēlēšanu urnu. Ar balsu vairākumu vēlēšanās uzvarēja 11. klases skolniece Ramona Smilškalne un 9. klases skolniece Elīza Liepiņa. Apsveicam Ramonu un Elīzu ar uzvaru un novēlam viņām veiksmi, daudz radošu un jaunu ideju, būt godprātīgām un tolerantām pret pašpārvaldes dalībniekiem!

Skolēnu pašpārvalde