ERASMUS+ Pedagogu kursi Nīderlandē
No 20. līdz 24. martam mūsu skolas pedagogi Maruta Viduce-Ševele, Justīne Linde un Ogres novada bāriņtiesas darbiniece Alda Karaseva apmeklēja Nīderlandes galvaspilsētu Amsterdamu, kur piedalījās izglītības apmaiņas programmas ERASMUS starptautiskajos kursos par tēmām: Kursos piedalījās arī pārstāvji no Portugāles un Polijas. Apmācības nodrošināja lektore no Spānijas. Kursu saturā bija iekļauti saistoši jautājumi un vērtīgi jēdzieni:…

